Złoty Medal MTP 2017 - CELLFAST

Złoty Medal MTP 2017

Złoty Medal MTP 2017


Nasze nowe narzędzia ERGO LINE™ zostały wyróżnione Złotym Medalem MTP 2017, przyznawanym w ramach XI Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia


Złote Medale MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. W tym konkursie kilkaset produktów poddawanych jest krytycznej ocenie Sądu Konkursowego, który w tym roku obradował pod przewodnictwem prof. dr. hab. Grzegorza Skrzypczaka, byłego rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Pod uwagę brane są takie kryteria jak innowacyjność, ergonomia i estetyka wykonania, a produkty wyróżnione Złotymi Medalami automatycznie stają się jedną z największych atrakcji targów Gardenia. W tym roku Sąd Konkursowy przyznał 29 równoważnych Złotych Medali MTP, a wśród nagrodzonych produktów znalazły się nasze narzędzia ERGO LINE™. 


Złoci Medaliści prezentowani będą na targach w „Strefach Mistrzów” – specjalnych stoiskach w pawilonach 3 i 5. Wszyscy odwiedzający to wydarzenie będą tam mogli oddać głos na wybranego laureata. Natomiast jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów głosowanie trwać będzie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl. Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”.


To już trzeci Złoty Medal MTP w dorobku naszej firmy. W ubiegłym roku tym prestiżowym tytułem wyróżniono linię systemu wodnego ERGO™, a w 2013 r. wśród laureatów konkursu znalazł się wózek na wąż DISCOVER. 


Uroczystość wręczenia Złotych Medali MTP to część oficjalnego otwarcia targów Gardenia i odbędzie się 2 marca 2017 r. o godz. 12 na scenie głównej w pawilonie 3A.