Złoty Medal MTP 2016 - CELLFAST

Złoty Medal MTP 2016

Złoto dla linii ERGO 

Unikatowa linia produktów ERGO firmy Cellfast otrzymała kolejne prestiżowe wyróżnienie – Złoty Medal MTP 


Międzynarodowe Targi Poznańskie – organizator Gardenii, największych ogrodniczych targów w Polsce – przyznają Złote Medale już od ponad 30 lat. 

To jeden z najbardziej cenionych konkursów na polskim rynku. 


W kategorii ogród w każdej edycji konkursu kilkaset produktów poddawanych jest krytycznej ocenie jury. Pod uwagę brane się m.in. innowacyjność, ergonomia i estetyka wykonania. 


W tym roku Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach Gardenia – obradujący pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – wyróżnił Złotymi Medalami MTP 23 produkty, w tym linię ERGO firmy Cellfast.


– Każde kolejne wyróżnienie dla linii ERGO jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów firmy Cellfast. Złoty Medal MTP to także doskonała rekomendacja dla konsumentów odwiedzających targi Gardenia – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast. 


Złoci Medaliści prezentowani byli na targach w „Strefach Mistrzów” – specjalnych stoiskach w pawilonach 3, 5 i 7. Wszyscy odwiedzający to wydarzenie mogli oddać głos na wybranego laureata. Natomiast jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów głosowanie trwać będzie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl. Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”. 


Nagroda dla linii ERGO to nie pierwszy Złoty Medal MTP w dorobku firmy Cellfast. W 2013 r. wśród laureatów tego konkursu znalazł się wózek na wąż DISCOVER, którzy docenili później także konsumenci przyznając temu produktowi wyróżnienie „Złoty Medal – Wybór Konsumenta”.