Super Marka 2017 - CELLFAST

Super Marka 2017

Cellfast Super Marką 2017


Już po raz trzeci nasza firma znalazła się w gronie laureatów wyróżnienia „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, zdobywając tym samy tytuł Super Marki 2017


„Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” to wyróżnienie przyznawane przez redakcje Biznes Trendy dziennika Rzeczpospolita oraz Forum Biznesu Dziennika Gazety Prawnej. Patronat nad tym prestiżowym programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Trzykrotne otrzymanie nagrody Dobra Marka to gwarancja zdobycia tytułu Super Marki – w tegorocznej edycji konkursu nasza firma znalazła się w tym gronie w kategorii „Węże i narzędzia ogrodnicze”.


W ramach programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” już po raz ósmy zostały przeprowadzone badania określające wartość, aktywność oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analizy były m.in. pozycja producenta na rynku, główne kanały dystrybucji, jakość produktów, rozpoznawalność i siła marketingowa marki, a także stopień zaufania do niej deklarowany przez klientów i konsumentów. Jednym z głównych celów projektu Dobra Marka jest pomoc konsumentom w wyborze najlepszego brandu w poszczególnych branżach, dlatego jego częścią są badania konsumenckie realizowane przy użyciu wywiadów telefonicznych, ankiet internetowych i wywiadów bezpośrednich. Właśnie dlatego to wyróżnienie, będące wyrazem zaufania konsumentów do naszych produktów, ma dla nas szczególne znaczenie.