Must Have 2016 - CELLFAST

Must Have 2016

  • Must Have 2016
  • Must Have 2016
  • Must Have 2016

 Narzędzia do kopania ERGO™ zostały laureatem plebiscytu Must Have, organizowanego przez Łódź Design Festival.


Must Have to jeden z najważniejszych konkursów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego w naszym kraju, w którym wyróżniane są dobrze zaprojektowane produkty autorstwa polskich projektantów i producentów. Konkurs organizowany jest od 2011 roku jako wydarzenie towarzyszące Łódź Design Festival.  


W tym roku Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków designu, miała niełatwe zadanie, bo na konkurs nadesłano rekordowe pół tysiąca zgłoszeń. Jury – w którego skład wchodzą m.in. Agnieszka Jacobson-Cielecka, Dyrektor Programowy School of Form oraz Zuzanna Skalska, znana analityczka trendów w dziedzinie designu, innowacji i biznesu – doceniła w tym roku 70 najciekawszych projektów, odzwierciedlających aktualne trendy w polskim projektowaniu. Wśród laureatów znalazła się nasza nowa linia narzędzi do kopania ERGO™, w skład której wchodzą szpadel prosty i ostry, widły oraz szufla. 


To kolejny sukces wieńczący współpracę Cellfast Design Team z pracownią KABO & PYDO. Cieszymy się, że nasza strategia – budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o najwyższą jakość, innowacyjne rozwiązania, wyjątkową ergonomię i unikatowy design – przynosi rezultaty.


To już drugie wyróżnienie Must Have dla naszej firmy. W ubiegłym roku Rada Ekspertów doceniła oryginalne wzornictwo linii systemu wodnego ERGO. Nagrodzone w tym roku projekty można było zobaczyć na wystawie towarzyszącej Łódź Design Festival, chętnie odwiedzanej zarówno przez profesjonalistów, jak i liczne grono konsumentów. Wystawa Must Have podróżuje także po polskich i zagranicznych targach i festiwalach. W poprzednich latach wyróżnione produkty odwiedziły m.in. Mediolan, Berlin czy Hongkong.