iF Design Award 2017 - CELLFAST

iF Design Award 2017

iF Design Award 2017

Nasze siekiery ERGO™ zostały wyróżnione iF Design Award, jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie designu na świecie, o ponad 60-letniej tradycji i globalnej renomie.

iF Design Award to znak jakości i wyjątkowego designu rozpoznawalny na całym świecie. Organizatorem konkursu jest iF International Forum Design GmbH, najstarsza w Niemczech niezależna organizacja zajmująca się promowaniem designu. Już od 1953 roku wyróżnienia iF Design Award są potwierdzeniem wzornictwa najwyższej klasy.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 5,5 tys. firm z 59 krajów. iF Design Award przyznawana jest w siedmiu kategoriach podzielonych na tematyczne działy. Nasze siekiery ERGO™ doceniono w kategorii „Produkt”, dział „Ogród”.

Gwarancją wysokiej renomy iF Design Award jest skład międzynarodowego, 58-osobowego jury, skupiającego nie tylko najważniejsze niemieckie autorytety w dziedzinie designu, ale także specjalistów w tej dziedzinie z europejskich uniwersytetów, pracowni projektowych i firm zajmujących się wzornictwem przemysłowym. W tegorocznym jury nie zabrakło także ekspertów ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii, Tajwanu, Indii czy Brazylii – w sumie przedstawiciele jury reprezentowali aż 19 krajów, obrady trwały dwa dni, a eksperci spośród tysięcy zgłoszonych produktów za naprawdę wyjątkowe uznali nową linię siekier ERGO™!

Uroczystym zwieńczeniem konkursu będzie prestiżowa ceremonia wręczenia nagród, która odbędzie się 10 marca 2017 roku w centrum konferencyjnym BMW Welt w Monachium.