Targi Journées des Collections 2014 - CELLFAST

Targi Journées des Collections 2014

  • Targi Journées des Collections 2014
  • Targi Journées des Collections 2014
  • Targi Journées des Collections 2014

W dniach 20.05 – 22.05.2014 r. w Abbaye de Chaalis pod Paryżem odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów Journees des Collections Jardin.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska oraz za wszystkie uwagi i opinie dot. naszych produktów. Są one zawsze dla nas bardzo cennym źródłem informacji i wiedzy przy wdrażaniu nowych projektów, a także modyfikacji istniejących.

Blisko 50 m2, niezwykle barwne i kolorowe stoisko naszej Spółki, co było zasługą jego profesjonalnego wystroju i aranżacji, wzbudziło duże zainteresowanie Klientów.

W tym niezwykle uroczym miejscu, w parku na wolnym powietrzu zaprezentowaliśmy naszą pełną ofertę asortymentową wraz ze wszystkimi tegorocznymi nowościami, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Szczególnie wąż SMART oraz wózek stalowo-aluminiowy EXPLORER zebrał bardzo pozytywne opinie wśród zwiedzających.

Jesteśmy przekonani, że nawiązane kontakty handlowe z Kupcami zaowocują w najbliższej przyszłości obecnością naszych produktów na półkach sklepów w całej Europie.