Targi IPM Dubaj 2016 - CELLFAST

Targi IPM Dubaj 2016

  • Targi IPM Dubaj 2016
  • Targi IPM Dubaj 2016

W dniach 13-15.11.2016 nasza firma po raz pierwszy uczestniczyła w targach IPM Dubaj – najważniejszej imprezie zrzeszającej przedstawicieli branży ogrodniczej w krajach Bliskiego Wschodu oraz Afryki Południowej.

Chcąc trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów, Cellfast zaprezentował pełną gamę produktową – od węży ogrodowych, technicznych poprzez linię systemu wodnego Ergo oraz narzędzia ogrodnicze – siekiery, małe narzędzia do pielęgnacji roślin, narzędzia do kopania oraz te przeznaczone do prac porządkowych w ogrodzie.

Wszystkie produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Klienci zwrócili swoją uwagę nie tylko na unikatowy design, ale także na ergonomię oraz funkcjonalność poszczególnych grup produktowych.

Organizatorzy targów dołożyli wszelkich starań, aby impreza ta stała się efektywnym wsparciem rozwoju biznesu dla firm, które widzą potencjał rozwoju w krajach Bliskiego Wschodu. Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty przyczynią się do poszerzenia naszej perspektywy biznesowej i pozwolą na promocję marki Cellfast wśród nowych odbiorców.