Targi Gardenia 2017 Poznań - CELLFAST

Targi Gardenia 2017 Poznań

 
Cellfast na targach Gardenia 2017 
Dziękujemy wszystkim partnerom biznesowym i konsumentom, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Gardenia. Bliskie relacje z klientami są dla nas najważniejsze, czego najlepszym dowodem były inspirujące rozmowy, które odbyliśmy w Poznaniu. W tym roku zdobyliśmy na Gardenii trzy ważne nagrody    
 
Gardenia to największe targi ogrodnicze w Polsce, dlatego od wielu lat prezentujemy tutaj swoją ofertę. W tym roku Poznań był dla nas miejscem wielu interesujących rozmów z kontrahentami i szansą na promocję naszych nowych narzędzi ERGO. XI edycję targów, które odbyły się w dniach od 2 do 4 marca, odwiedziło łącznie blisko 29 tys. zwiedzających. Dziękujemy wszystkim tym, którzy część czasu spędzonego na targach poświęcili na wizytę na naszym stoisku. 
 
Miło nam poinformować, że w tym roku na Gardenii zdobyliśmy trzy prestiżowe wyróżnienia – Złoty Medal MTP, Kreatora GardenTrendów i nagrodę Acanthus Aureus.   
 
Jury przyznające na Gardenii Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich doceniło innowacyjność, ergonomię i estetykę wykonania wszystkich narzędzi linii ERGO, przyznając im jeden z 29 tegorocznych Złotych Medali. 
 
Naszą linię siekier ERGO doceniono z kolei w ósmej edycji konkursu „Kreatory GardenTrendów”. Redakcja magazynu „Garden&Trends”, która przyznaje te nagrody, doceniła wysoką jakość, funkcjonalność i design naszych siekier, odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.   
 
Na Gardenii wyróżniono również nasze stoisko, a kapituła nagrody Acanthus Aureus MTP, w której skład wchodzą eksperci z dziedziny designu, marketingu i tworzenia nowoczesnych ekspozycji targowych, uznała je za jedno z 
najlepiej zaprojektowanych stoisk.
 
Do zobaczenia na Gardenii 2018!