Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska - CELLFAST

Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska

  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska
  • Targi Gardenia 2016 Poznań / Polska

Inspirujące spotkania na Gardenii


Firma Cellfast, dostrzegając rozwój Gardenii, na stałe zagościła w gronie wystawców targów, które stały się miejscem spotkań z klientami i partnerami biznesowymi. W tym roku na stoisko firmy przyciągały nowości – linia narzędzi ERGO i linia systemu wodnego ERGO. Dziękujemy za wszystkie targowe spotkania, inspirujące rozmowy i słowa uznania 


Tegoroczna ekspozycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia zajęła ponad 39 tys. m kw. powierzchni, swoją ofertę zaprezentowało blisko 600 wystawców, a targi odwiedziło ok. 30 tys. osób. 

Dla firmy Cellfast obecność na Gardenii ma charakter prestiżowy i jest częścią działań umacniających pozycję marki. Targi są także miejscem prezentacji nowości oraz planów rozwoju firmy. 


Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Spotkania z klientami są dla nas niezmiennie najcenniejszym i zarazem najprzyjemniejszym aspektem udziału w targach. Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa opinie i spostrzeżenia, które są dla nas cennym źródłem informacji i pomagają nam wyznaczać nowe kierunki rozwoju. 

Na jubileuszowej, 10. edycji targów polską premierę miały narzędzia ogrodnicze ERGO. W skład szerokiej gamy tych nowych, innowacyjnych produktów wchodzą m.in. kompletna linia siekier, małe narzędzia do pielęgnacji roślin, linia narzędzi do kopania zawierająca szpadle i widły, a także narzędzia przeznaczone do prac porządkowych w ogrodach. 


Linia narzędzi ERGO cieszyła się na Gardenii ogromnym zainteresowaniem, 

co utwierdza nas w przekonaniu, że decyzja o rozwijaniu oferty w tym kierunku była słuszna. Liczne słowa uznania będą dla nas dodatkową motywacją do pracy nad kolejnymi nowościami – w tym poszerzeniem oferty narzędzi ERGO w kolejnych sezonach. 


W Poznaniu mieliśmy także przyjemność odebrać dwie nagrody – Złoty Medal MTP dla linii systemu wodnego ERGO i KREATORA GardenTrendów, którym wyróżniono zestaw zraszający Yacht Prestige. 

Złotymi Medalami – nagrodą o ponad 30-letniej tradycji przyznawaną przez Międzynarodowe Targi Poznańskie – wyróżniono podczas Gardenii 23 produkty. Sąd Konkursowy docenił innowacyjność, ergonomię i estetykę wykonania linii systemu wodnego ERGO. Linia ERGO bierze też udział w trwającym konkursie „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”. Zachęcamy do głosowania za pośrednictwem strony internetowej www.zlotymedal.mtp.pl. 

KREATOREM GardenTrendów nagrodzono natomiast zestaw zraszający Yacht Prestige. Tym wyróżnieniem, przyznawanym przez redakcję magazynu Garden & Trends, doceniane są produkty, które kształtują ogrodnicze trendy i są gwarancją najwyższej jakości. W opinii redakcji magazynu Yacht Prestige idealnie odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy cenią sobie połączenie nowoczesnego designu, ergonomii i funkcjonalności.