spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy

 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy
 • spoga+gafa 2019 Kolonia / Niemcy

SUKCES NA TARGACH W KOLONII

Cellfast prezentuje…

Zwijacz automatyczny na wąż ERGO, hitem targów spoga+gafa w Kolonii. To kolejne urządzenie, które w estetyczny i efektowny sposób porządkuje przestrzeń w ogrodach. Prezentowany podczas imprezy zwijacz zdobył uznanie gości.

We wtorek zakończyły się targi spoga+gafa w Kolonii. Od lat jest to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży ogrodniczej i rekreacyjnej na świecie. Kolejny rok z rzędu w imprezie udział wzięło ponad 2 tysiące wystawców z ponad 100 krajów świata. Jak podkreślają organizatorzy, ugruntowana pozycja imprezy pozwala na jej ciągły rozwój. W tym roku zaprezentowano między innymi zastosowanie najnowszych technologii w ogrodzie, trendy w ogrodnictwie miejskim i zagadnienia związane z zielenią przyszłości, czyli „cyfrowym ogrodem”. Organizatorzy przedstawiali też najnowsze trendy jeśli chodzi o meble ogrodowe. Obecnie doceniany jest uniwersalny design, elegancja, minimalizm i wykorzystanie naturalnych surowców. Jednocześnie meble w ogrodzie powinny prezentować swobodę formy oraz wzornictwa. Wszystkie te założenia w 100 procentach spełniało stoisko firmy Cellfast, które w idealny sposób łączy przestrzeń ekspozycyjną ze strategią marketingową. Na tle innych wystawców przestrzeń firmy Cellfast wyróżnia się czystą, prostą formą. Dominującym elementem, przykuwającym uwagę targowych gości jest natomiast wysoki stół wykonany z naturalnego drewna, z rynną wypełnioną ziemią oraz soczyście zielonymi roślinami. – To dobre otoczenie zarówno do prowadzenia rozmów biznesowych, jak i odpoczynku – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Cellfast – Dzięki przemyślanemu i spójnemu projektowi po raz kolejny udało nam się stworzyć oazę spokoju i harmonii, w której dobrze czuli się nasi partnerzy – dodaje. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane jest stoisko idzie w parze z jakością materiałów wykorzystywanych do produkcji narzędzi i sprzętów wykorzystywanych do prac w ogrodzie.

Kontrahenci i klienci najwięcej uwagi poświęcili w tym roku na nowość jaką jest automatyczny zwijacz na wąż ERGO. Tym razem w estetycznej obudowie, którą instaluje się na ścianie, mieści się wąż. To propozycja do pełnowymiarowych ogrodów, która doskonale porządkuje przestrzeń. Dzięki zastosowaniu automatycznego mechanizmu, przy lekkim pociągnięciu wąż zwija się do urządzenia.

Wcześniej z podobnego kompaktowego rozwiązania korzystali już użytkownicy niewielkich ogródków miejskich. Od ubiegłego roku na rynku dostępny jest już bowiem mobilny zwijacz na wąż ERGO XS, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. Zainteresowanie tym urządzeniem i opinie klientów sprawiły, że w ofercie bardzo szybko pojawił się pełnowymiarowy zwijacz. – Wprowadzenie sprzętu z myślą o właścicielach dużych ogrodów był naturalnym krokiem – mówi Rafał Słabik z firmy Cellfast.

Wszystkie premiery, które były prezentowane w Kolonii zostały dokładnie opisane w najnowszym katalogu firmy Cellfast, który również zaprezentowano na Targach spoga+gafa. W ofercie na 2020 rok pojawiło się wiele produktów rozszerzających bogaty asortyment firmy Cellfast.