Nowości 2019

W nowym sezonie klienci będą mogli już korzystać z rozszerzonej i odświeżonej pod względem kolorystycznym linii narzędzi IDEAL. W ofercie są przede wszystkim narzędzia do kopania – między innymi szpadle, łopaty, czy szufle. Wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jasnoniebieskie kompozytowe rączki z włóknem szklanym są wyprofilowane tak, by jak najlepiej układać się w dłoni. Natomiast głowice narzędzi są wykonane ze wzmocnionej przetłoczeniami i dodatkowo hartowanej indukcyjnie stali borowej. To wszystko sprawia, że seria IDEAL jest pozytywnie oceniana wśród klientów, którzy mieli okazję zobaczyć narzędzia podczas premierowych prezentacji targowych. Poza narzędziami do kopania, w serii IDEAL są również nowe grabie do liści, dostępne w dwóch wymiarach 430 i 525 mm. Aluminiowy lekki trzonek w połączeniu z elastyczną, wykonaną z bardzo trwałego tworzywa głowicą, tworzy doskonałe połączenie ułatwiające prace w ogrodzie. Głowica w jasnoniebieskim kolorze jest łatwa do utrzymania w czystości i znajduje się w niej specjalny otwór do zawieszania, który ułatwia przechowywanie.

Poza rozszerzoną linią IDEAL nowością 2019 są również nowe narzędzia z serii ERGO LINE™. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Cellfast stworzyła kultywator
i motykę. Tak jak pozostałe narzędzia z linii ERGO, nowości powstały w oparciu o doceniany przez klientów schemat. To lekki aluminiowy trzonek, wykonane z wytrzymałej stali zęby i głowice oraz system SAFETOUCH™, który zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania. Motyka i kultywator stanowią doskonałe uzupełnienie serii.

Sprawdź nowości