Nowości produktowe 2018

Gorące premiery Cellfast 2018 roku można już zobaczyć w nowym katalogu. Część nowości Firma Cellfast zaprezentowała już podczas targów i spotkań branżowych, za każdym razem otrzymując doskonałe recenzje.

Wśród nowości 2018 warte uwagi są również małe narzędzia pielegnacyjne z serii Pastel™. Poza świetnym wykonaniem i ergonomią, pięknie się prezentują. Wygląd narzędzi jest efektem pracy duetu uznanych projektantów KABO & PYDO oraz ekspertów z Cellfast Design Group. Łopatki, grabki i inne pomoce ogrodowe z serii Pastel™ są dostępne w dwóch najmodniejszych kolorach sezonu: beżowym oraz błękitnym. Linia ta została już doceniona przez grono międzynarodowych ekspertów, którzy przyznali jej nagrodę iF Design Award 2018 za niebanalny wygląd i wzorową wygodę w trakcie pracy.To jedno z najbardziej prestiżowych na świecie wyróżnień dotyczących wzornictwa.

W katalogu nowości Cellfast 2018 znalazły się też narzędzia stanowiące rozszerzenie dotychczasowych serii. Tak jest w przypadku cieszącej się niesłabnącą popularnością wśród klientów linii ERGO Line. Od tego roku dotychczasowy zestaw narzędzi został poszerzony o motykę i kultywator na trzonku.

W nowej ofercie firmy Cellfast nie zabraknie również produktów zaprojektowanych z myślą o mieszkańcach miast, którzy zajmują się pielęgnacją niewielkich ogródków. Od tego roku w najlepszych sklepach ogrodniczych dostępny będzie nowoczesny i przede wszystkim kompaktowy zwijacz na wąż ERGO XS nagrodzony Złotym Medalem MTP 2018.

To oczywiście nie koniec gorących nowości. W nadchodzącym sezonie pojawi się roszerzenie linii IDEAL o narzędzia kopne. Początkowo w jej skład wejdą narzędzia takie jak szpadel prosty, szpadel ostry, widły oraz szufla.

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie naszej firmy.